Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3732
Stary 20.03.2014, 07:35
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze wszytko przed nimi... Przykład z Warszawy jest w naszej sytuacji bardzo pouczający. Pokazuje, że tak zwanym "prawdziwym" kibicom nie należy ufać. Wysmarujesz im dupę miodem, oni i tak wbiją ci nóż w plecy. I pomyśleć, że tam nie było znienawidzonego Bednarza, tylko "ukochany" Leśniodorski, który robił co mógł, żeby czuli się jak najlepiej na stadionie. Najgorsze jest to, że kibice Legii po ostatnich wydarzeniach bardzo szybko "zracjonalizowali" sobie straty klubu. Co to w sumie za kara 100 tys i straty z powodu zamknięcia stadionu. To wszytko ch...j. Jedyne co rzeczywiście ich zabolało to zakazy wyjazdowe. Cóż, tylko pogratulować.
Przeczytaj sobie artykuł z Polityki z tej środy.
Jest o Legii, ostatniej zadymie i nowych właścicielach.
I porównaj sobie ich zachowanie z zachowaniem Bednarza.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując