Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3728
Stary 20.03.2014, 00:41
s1mone
Ustalmy jedno - niektorzy nie będą wmawiać sobie, że pada deszcz gdy ktoś na nich leje. Niektorzy nie zaakceptują milicjantów na stadionie. Niektórzy nie zaakceptują ubeckich metod.
Tobie to może nie przeszkadzać więc droga wolna.. tylko pamiętaj, że Twoja obecność na stadionie będzie jasnym sygnałem dla Bednarza, że taka kolej rzeczy Ci odpowiada i zgadzasz się na ustalone przez niego reguły gry.

Dlatego nie wchodzimy na stadion, nie akceptujemy ubeckich metod, solidaryzujemy się z 450 Bogu winnymi kibicami, którzy jak on to określił PREWENCYJNIE ukarano i czekamy na jego zwolnienie / dymisje, przyjście nowego prezesa (najlepiej Tadka Czerwińskiego) oczekując na zmiany i anulowanie wszystkich w/w punktów.

A sam Pan Bednarz moze szukać roboty w Korei.
Ostatnio edytowane przez element : 20.03.2014 o godz. 00:48.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując