|
No ta, strajki, protesty, bojkoty...
A pomyśleć, że swojego czasu się śmiałem z kretynów z Warszawy jak swój własny klub zapinali w dupsko.
Cała ta akcja protestacyjna jest gówno warta.
Ewentualne plusy wg SKWK :
- pozwolą nam palić race ! (niemożliwe)
- odejdzie Łysy ! (mało prawdopodobne)
- odejdzie Smuda ! (raczej niemożliwe przy tych wynikach)
- odejdzie Kapka ! (niemożliwe)
- dostaniemy złotówkę od biletu (po takim przedstawieniu - niemożliwe)
Ewentualne minusy :
- klub straci na tym finasowo (pewne)
- klub straci na tym wizerunkowo (pewne)
- piłkarze będą przegrywać mecze u siebie przez brak atmosfery (raczej przez własne umiejętności, ale dziwnym trafem już pierwszy w piknikowej atmosferze przerżnęli)
- SKWK straci wizerunkowo pośród spokojniejszych kibiców (pewne)
- dzielenie się kibiców Wisły na walczące ze sobą (choćby słownie) grupy
- ucierpią oprawy meczowe (pewne)
- policja będzie teraz brać kibiców i mecze Wisły pod lupę (pewne)
- nagonka na kibiców Wisły w mediach i ogólne postrzeganie bezpieczeństwa na stadionie Wisły (już jest)
Faktycznie wszystko się kalkuluje.
Bez dwóch zdań.
A idźcie wy w piz-du z tą waszą złotówką i waszymi protestami.
Jeśli na stadionie będę faktycznie siedział koło psa, to wiem komu to zawdzięczam.
o/
Ostatnio edytowane przez s1mone : 20.03.2014 o godz. 00:18.
|