Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3724
Stary 19.03.2014, 23:45
nameless napisał(a):Wyświetl post
Ok, może nie jest to do końca ładne posunięcie ze strony klubu ale co za problem jest się odwołać? Umówić na spotkanie, przedstawić swoje racje w tym przypadku niesłuszny zakaz za sam fakt przebywania w jednym z lokali na terenie klubu tuż po skończonym meczu. Bednarz czy tam jego zastępcy to też ludzie. Pytanie tylko czy się chce.
Ty tak na serio? Wiesz co muszą zrobić NIEWINNE osoby, by zdjęto z nich NIESŁUSZNIE nałożony zakaz?
Odpowiedz cytując