nameless napisał(a):

|
Ok, może nie jest to do końca ładne posunięcie ze strony klubu ale co za problem jest się odwołać? Umówić na spotkanie, przedstawić swoje racje w tym przypadku niesłuszny zakaz za sam fakt przebywania w jednym z lokali na terenie klubu tuż po skończonym meczu. Bednarz czy tam jego zastępcy to też ludzie. Pytanie tylko czy się chce.
|
Ty tak na serio? Wiesz co muszą zrobić NIEWINNE osoby, by zdjęto z nich NIESŁUSZNIE nałożony zakaz?