Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4692
Stary 19.03.2014, 23:28
Race można odpalić z mniej przypałowego miejsca jak z restauracji, np. Błonia czy kopiec Kościuszki.
Jeśli mnie czyta grupa dochodzeniowa którym dowodzi gen. Bednarz i wszystkie stacje telewizyjne to oznajmiam - że macie się udać na Błonia i kopiec Kościuszki! I najlepiej wysłać helikopter TVN-u.

Reszta czyli specjalne menu meczowe, wódka itd.

Chu.j z zakazami, drugiego i tak nie można dostać

Zakaz wnoszenia własnego alkoholu na teren restauracji, nie narażajcie klubu na straty finansowe.
Wszystko kupujemy w restauracji, aby TS Wisła rosła w siłę.

Na przekór wszystkim k.urwom i hienom żle zyczącym temu klubowi z dziennikarzynami włącznie.
Ostatnio edytowane przez element : 19.03.2014 o godz. 23:36.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując