Race można odpalić z mniej przypałowego miejsca jak z restauracji, np. Błonia czy kopiec Kościuszki.
Jeśli mnie czyta grupa dochodzeniowa którym dowodzi gen. Bednarz i wszystkie stacje telewizyjne to oznajmiam - że macie się udać na Błonia i kopiec Kościuszki! I najlepiej wysłać helikopter TVN-u.
Reszta czyli specjalne menu meczowe, wódka itd.
Chu.j z zakazami, drugiego i tak nie można dostać
Zakaz wnoszenia własnego alkoholu na teren restauracji, nie narażajcie klubu na straty finansowe.
Wszystko kupujemy w restauracji, aby TS Wisła rosła w siłę.
Na przekór wszystkim k.urwom i hienom żle zyczącym temu klubowi z dziennikarzynami włącznie.