Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4691
Stary 19.03.2014, 23:09
element napisał(a):Wyświetl post
Mecz z Zawiszą do obejrzenia w restauracji "U Wiślaków", kilkanaście rozwieszonych plazm, stoiska grillowe, browary i cała reszta

ZAPRASZAMY!
cała reszta - czyt. race do odpalenia?
Odpowiedz cytując