Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3718
Stary 19.03.2014, 22:44
Cytat:
Nie rozumiem też jak się.ma przestrzeganie prawa, w tym przypadku stadionowego regulaminu, do zostawania esesmanem?
Ma się tyle, że jak tak bezkrytycznie będziesz podchodził do wszystkiego co spłodzi ktoś "z góry" to będziesz musiał ym esesmanem zostać bo przecież takie jest prawo, bo przecież teraz tak się robi, że palimy kogoś w piecach.
Kazałeś podać przykład, który obroni używanie rac. A sam zapewne nie podasz argumentu co jest złego w tych racach (nawt tych rzucanych na boisko) oprócz tego, że "przecież tego zakazuje prawo, przcież tak się nie robi".
Własnie tak myśli wiekszość ludzi. Zamiast mysleć rozumem to myślą "prawem i modą". Dziś jest moda na jechanie po kibolach i tolerancję dla pedałów to ludzie jak barany tak postepują.
A jak juz w prawie czy w regulaminie stadionowym nie sprecyzowali, że się nie nakłada 400 zakazów stadionowych dla kibiców za to, że pili piwo po meczu u Wiślaków to już to Cię nie obchodzi Prawo o tym nie mówi to masz to w dupie. Typowy przykład osoby "prawomyślnej".
Bednarz wczoraj bluźnił przed 22 na wizji. Dlaczego tego się nie czepiasz/czepiacie?
Nigdy nie badź taki przpeisowy bo Cię te przepisy zeżrą prędzej czy później. Sam na pewno łamiesz prawo ale pewnie z tego powodu się nie biczujesz, a jakichś smiesznych rac sie czepiasz - paradoks. Pojebany świat ludzi, którzy uwierzyli w to co mówią telewizory
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując