Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3713
Stary 19.03.2014, 21:55
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ponawiam pytanie, bo nikt mi nie odpowiedział - w jaki sposób policjant Ci ogranicza swobodę? Co w Twoim rozumieniu oznacza owa SWOBODA?
Argument za policją na stadionie ma jeden zasadniczy "+": nie chcieliście odpowiedzialności zbiorowej, to teraz jak ktoś wywinie numer, powinien zostać wyłapany w parę minut i wyjebany poza stadion.
Swoboda czyli możliwość wyrażania np. swoich myśli, uczuć na stadionie.

!!IRIVER!!- czyli popierasz takie działania jak zakazy stadionowe i kary grzywny za wulgaryzmy jak to miało miejsce np. w Kielcach -> http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...-za-wulgaryzmy

?

Dzięki Panu Bednarzowi już od meczu z Zawiszą będziemy mieć podobnie na swoim stadionie . . .
Ostatnio edytowane przez heoij : 19.03.2014 o godz. 22:34.
Odpowiedz cytując