!!IRIVER!! napisał(a):

Ponawiam pytanie, bo nikt mi nie odpowiedział - w jaki sposób policjant Ci ogranicza swobodę? Co w Twoim rozumieniu oznacza owa SWOBODA?
Argument za policją na stadionie ma jeden zasadniczy "+": nie chcieliście odpowiedzialności zbiorowej, to teraz jak ktoś wywinie numer, powinien zostać wyłapany w parę minut i wyjebany poza stadion.
|
Swoboda czyli możliwość wyrażania np. swoich myśli, uczuć na stadionie.
!!IRIVER!!- czyli popierasz takie działania jak zakazy stadionowe i kary grzywny za wulgaryzmy jak to miało miejsce np. w Kielcach ->
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...-za-wulgaryzmy
?
Dzięki Panu Bednarzowi już od meczu z Zawiszą będziemy mieć podobnie na swoim stadionie . . .
