shaggy napisał(a):

|
Sądzę że takie próby machlojek z młodymi piłkarzami to chleb powszedni.
|
heheh oczywiscie ze tak ... do dzis talent i umiejetnosci sa nieczym przy znajomosciach i kontaktach.. oczywiscie nikogo nie interesuje z kibicow Polskiej kopanej ze z 40 mln panstwa praktycznie nie wyciaga sie chlopakow z umiejetnosciami potrafiacymi podniesc poziom naszej ligi bo juz sie do tego przyzwyczaili. Mozna sadzic ze faktycznie tak jest i mamy mlodziez ktora pilki nie potrafi kopnac prosto.. Wystarczy sie na orlika wybrac zeby dostac "objawienia". Szczerze mowie.