Wyświetl pojedynczy post
nameless
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3709
Stary 19.03.2014, 21:39
Drogi Wściekły Psie, czuje się tu wywołany do tablicy ostatnim zdaniem Twojego posta, tak więc już odpowiadam W swoim poście odniosłem się po prostu do Twojego zupełnie nietrafionego porównania odpalania racy na stadionie z robieniem tego samego podczas imprezy sylwestrowej gdzie w pierwszym przypadku jest to było nie było wbrew regulaminowi a w drugim nie. Ot mój stosunek do jednej i drugiej sprawy w tym przypadku jest negatywny i tyle. Starałem się tylko naświetlić.błąd logiczny w Twojej wypowiedzi, nic więcej. Politykę i sprawy światopoglądowe może zostawmy nie ten temat.
Odpowiedz cytując