Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3708
Stary 19.03.2014, 21:26
Cytat:
Oświeć mnie proszę do czego te race są niezbędne, tylko podaj jakiś rozsądny argument.
Nie chcę Cię urazić ale zadałeś bezsensowne pytanie. A do czego Ci jest mecz potrzebny? Po co chodzisz na stadion, po co piszesz wódę, po co balujesz, po co się obżerasz?
Race to część życia kibicowskiego, element tej gry i już. Nie ma u wielkiej filozofii, jedna odpalona raca nie równa się jednemu nakarmionemu dziecku w Afryce, co to to nie.
Jak coś komuś nie robi krzywdy to nie powinno być piętnowane.

Cytat:
Co do regulaminu stadionu i stosowania się do niego - take it (wchodzisz) or leave it (nie wchodzisz). Proste.
Mnie regulaminy i prawa nie obchodzą bo po to mam swój rozum i po to Bóg nas stworzył ludźmi myślącymi żebyśmy mysleli a nie patrzyli na jakieś popieprzone regulaminy. Słuchaj, jeśli dla Ciebie od zdrowego rozsądku jest wazniejszy regulamin to być może zostaniesz w przyszłości esesmanem lub komunistycznym mordercą. Wtedy własnie takie były regulaminy, wytyczne, że palimy żydów i strzelamy w tył głowy Polakom.
Ludzie, nie patrzcie na jakies zapisy i inne głupoty bo to, że ktoś coś sobie wymyśli i zapisze to nie znaczy, że to jest w 100% słuszne i święte. To nie jest prawo boskie. Dziś zapis o racach jest taki a jutro inny i co? I nagle powiesz rzucajcie race na boisko bo kibole przeforsowali, że można?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując