Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3699
Stary 19.03.2014, 20:29
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pierdu, pierdu napewno, pobozne życzenia
Z wielką przyjemnością, jeśli będziesz miał rację, to Ci ją przyznam.
Ale wiem o przynajmniej kilku osobach, które te 4 kolejki (poza Derbami) odpuściły, bo czekają na rundę finałową. I jakoś ciężko mi uwierzyć, aby ludzie chodzący regularnie na A, E czy H sobie odpuściły. Do tego dojdzie gromada "januszy", którzy tak są Wam nie na rękę, a którzy wrzucą obecnością na 2 meczach więcej kasy do klubu niż C przez całą rundę.

I tak, jak napisał tu ktoś wyżej - przynajmniej 2 z 4 meczy będą na polskie warunki "topowe", bo trzymając drugie miejsce ciężko przypuszczać, byśmy nie zagrali meczów z Lechem, Ruchem bądź Górnikiem, a o 7.miejsce walczy kilka innych zespołów, które także są atrakcyjne kibicowsko/sportowo.
Odpowiedz cytując