Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3698
Stary 19.03.2014, 20:19
Niech się protestowcy lepiej modlą żeby nam w rundzie mistrzowskiej mecze z Legią lub Cracovią (jeśli wejdzie parszym swędem) u siebie nie wypadły, bo wtedy ich protest może naprawdę cieńko wyglądać - gdy pomimo takich wysiłków i skrzykiwania "kumatych" i tak te 15 tysięcy przyjdzie na stadion (albo i więcej jak będzie korzystna pogoda).
everybody on earth wanna rap
Odpowiedz cytując