Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10315
Stary 19.03.2014, 19:57
Ale sie kuzwa przejmujecie.
Ja juz dawno podtarlem sobie tym karnetem dupe i sram na Bednarza.

Tez mi 30 zl roznicy robi, i tak ch.uja meczow zostalo. To co najwazniejsze juz za nami.
Odpowiedz cytując