Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10309
Stary 19.03.2014, 18:54
Więc moja propozycja jest taka.

Jeśli kupiłeś karnet przez internet a nie chcesz z niego już korzystać piszesz:

Dane wnioskującego (podajcie też pesel)

Dane sprzedawcy

Odstąpienie od umowy.

Odstępuje od umowy z dn. ......(dzień kiedy kupiłeś karnet) zawartej na odległość w związku z niepoinformowaniem mnie o 10 dniowym okresie na odstąpienie od umowy wynikającym z zapisów ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Informacje o przysługującym mi prawie powziąłem w dniu dzisiejszym.

Zwrot kwoty zakupu proszę kierować na konto nr:............................................... .....

Drukujemy 2x i idziemy do klubu lub pocztą za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Dodatkowo niech ktoś kto kupił tak bilet i nie został poinformowany zgłosi sprawę do UOKIKU to lysy zabuli jeszcze karę jak chce być taki hop hop przepisowy.

Tu artykuł o tym:

http://www.kike.pl/2013/12/16/warto-...-ciagu-10-dni/

a tu strona Uokiku

http://www.uokik.gov.pl/faq_umowy_za...e=1256#faq1256

ŻADEN REGULAMIN SKLEPU NIE JEST PONAD POSTANOWIENIAMI USTAWY!!!!! W REGULAMINIE MOŻNA SOBIE NAPISAĆ WSZYSTKO, ALE NIE ZAWSZE MA TO MOC WIĄŻĄCĄ!
Ostatnio edytowane przez MatMario : 19.03.2014 o godz. 18:59.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując