Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3688
Stary 19.03.2014, 18:42
Zobaczymy w piatek jak Stowarzyszenie Kibicow Dajcie 1 zl z szefami z jednoliterowymi nazwiskami wyjdzie im bojkot. Pewnei wyjdzie bokiem. ALe wiadomo :bojkot dla dobra Wisly a nie ich. Ale Pan Szef z jedna Literka w Nazwisku nie zrobi na 1 zl od biletu przekretu.Moze wyjdzie mu na zdrowie i lepsza diete.
Odpowiedz cytując