Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3687
Stary 19.03.2014, 18:39
Skąd ta pewność, że frekwencja po 2 meczach drastycznie się obniży? Oczywiście - na Podbeskidziu pewnie będzie mało ludzi, ale czy kiedykolwiek było na meczach z Bielskiem dużo? Kibice któregokolwiek klubu w Polsce tłumnie przychodzą na mecze z PBB?

Jeśli skończymy rundę zasadniczą z 4-8 punktową stratą do Legii, a co za tym idzie, ruszymy na 7 ostatnich kolejek z 2-4 punktową stratą do lidera, to na takich meczach jak z Górnikiem, Jagiellonią, Ruchem i Lechem (takie mecze na ten moment byśmy grali u siebie wg "drabinki" z 90minut) frekwencja może być bardzo wysoka, bo wiele osób będzie chciało widzieć walkę o MP, bez względu na atmosferę. Gdyby tak jeszcze przypadkiem zamiast Jagi wpadły Derby, co nie jest niemożliwe, to byłyby cztery bardzo dobre mecze na R22.

Zresztą, bez względu na to, z kim nam przyjdzie grać, to cała pierwsza ósemka brzmi przy niewielkich różnicach punktowych w miarę atrakcyjnie.
Odpowiedz cytując