Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3684
Stary 19.03.2014, 18:02
jarecki napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem skwk nie potrzebnie lekcewazy lysego jak frekfencja nie spadnie w innych sektorach niz C to bednarza pozycja w klubie wzrosnie a nie spadnie . dla zarzadu liczy sie kibic z sektorow wzdluz lini bocznych tam gdzie najdrozsze ceny za bilet, straty kibicow z calego C moze zrekompensowac mobilizacja ludzi "anty SKWK " z gw ...
Jesli tak sie staie SKWK dla klubu stanie sie zupelnie zbedna Cupial albo zarzad nie pujdzie na zadne ustepstwa tym samym SKWK przegra i nieodzyska pozaycji
klub wtedy bedzie mial ten wymarzony angielski "teatr"
czarny scenariusz tez jest mozliwy ...
A myślisz, że na tych sektorach sami kiełbasiarze siedzą ? Ja z kolegami siedzę już 2 sezon na A (wcześniej z racji sentymentu na C) i w następnym sezonie nie kupimy juz karnetów. W tej rundzie na mecz już nie idziemy chociaż nie mamy zakazów.A takich jak my jest więcej, zdążyłem się już zorientować.
Ktoś kto mysli, ze sprawa dotyczy tylko sektora C jest w błędzie. I Bednarz sie o tym w następnym sezonie przekona. na razie skasował nasze pieniadze z góry. Ale potem może nas cmoknąć w pompę.
Odpowiedz cytując