Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3683
Stary 19.03.2014, 17:57
prokurator napisał(a):Wyświetl post
Fialo ,piłka nożna dla kibiców. WSZYSTKICH ,nie tylko złych chłopaków z osiedla. Nie potrafisz tego pojąć?.
Jest tu 50 stron pieprzenia i przepychanek ale ani jednego sensownego zdania kto i po co.
Nagle wychodzi że nikt. Ja tylko pytam. Zadowoleni z efektu? Warto było? Bo dla mnie to bezsens. Strzał w kolano .
Opery nie lubię. Przysypiam

Palikot
A racami napierda..lali w ramach solidarności? z kim? Bo nihu ha nie ogarniam . A tu cisza i głowy w piasku albo ideologiczne frazesy.
A gdzie ja napisałem ze nie dla wszystkich? Każdy kibic który przychodzi na Wisłę jest dla mnie swego rodzaju bratem, którego chce widywac jak najczęściej (w normalnych warunkach). Tylko, ze nikt szanownych kibiców z trybun wzdłuż boiska nie próbuje, z zajadłością godną podziwu, zniszczyć. A Ci źli chłopcy zza bramek, mają ostatnio dość przejebane, nie uważasz ?
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując