prokurator napisał(a):

Fialo ,piłka nożna dla kibiców. WSZYSTKICH ,nie tylko złych chłopaków z osiedla. Nie potrafisz tego pojąć?.
Jest tu 50 stron pieprzenia i przepychanek ale ani jednego sensownego zdania kto i po co.
Nagle wychodzi że nikt. Ja tylko pytam. Zadowoleni z efektu? Warto było? Bo dla mnie to bezsens. Strzał w kolano .
Opery nie lubię. Przysypiam 
Palikot
A racami napierda..lali w ramach solidarności? z kim? Bo nihu ha nie ogarniam . A tu cisza i głowy w piasku albo ideologiczne frazesy.
|
A gdzie ja napisałem ze nie dla wszystkich? Każdy kibic który przychodzi na Wisłę jest dla mnie swego rodzaju bratem, którego chce widywac jak najczęściej (w normalnych warunkach). Tylko, ze nikt szanownych kibiców z trybun wzdłuż boiska nie próbuje, z zajadłością godną podziwu, zniszczyć. A Ci źli chłopcy zza bramek, mają ostatnio dość przejebane, nie uważasz ?