Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3681
Stary 19.03.2014, 17:48
prokurator napisał(a):Wyświetl post
Witam i niezmiennie pytam.
KTO? firmował firmuje i jak znam życie firmował będzie rzucanie racami na boisko i "racowisko" z Ruchem? Kto? Wypadałoby brać odpowiedzialność za to co się robi....


Bez bronienia piętniowania , dzielenia skłucania oskarżania pomawiania ośmieszania tych czy tamtych hoolsów ultrasów ,januszy pikników turystów , restauratorów ,ZBOWIDu SKWk ,Łysego czy kogo tam jeszcze chcecie? Ktoś to zorganizował i miał jakiś swój cel. Więc pytam KTO i PO co?

Oprócz kwasa wszystkich ze wszystkimi to na dziś i jutro wielkiego hoooja!!!! z tego mamy. BRAWO. Zapewne Klub i wiślacka drużyna tego właśnie potrzebuje

Jak już ktoś mądrze wcześniej napisał Wisełka jest moja a nie Wasza.
Na mecz oczywiście się wybieramy pełnym składem.


No nie mogę się doczekać mądrej odpowiedzi KTO JE..BIE racami we własny podobno ukochany KLUB..
I pokażesz siłę solidarności przeciwko 15 może 20 osobom. I udowodnisz im, że jesteście silni. Brawo
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując