prokurator napisał(a):

Witam i niezmiennie pytam.
KTO? firmował firmuje i jak znam życie firmował będzie rzucanie racami na boisko i "racowisko" z Ruchem? Kto? Wypadałoby brać odpowiedzialność za to co się robi....
Bez bronienia piętniowania , dzielenia skłucania oskarżania pomawiania ośmieszania tych czy tamtych hoolsów ultrasów ,januszy pikników turystów , restauratorów ,ZBOWIDu SKWk ,Łysego czy kogo tam jeszcze chcecie? Ktoś to zorganizował i miał jakiś swój cel. Więc pytam KTO i PO co?
Oprócz kwasa wszystkich ze wszystkimi to na dziś i jutro wielkiego hoooja!!!! z tego mamy. BRAWO. Zapewne Klub i wiślacka drużyna tego właśnie potrzebuje
Jak już ktoś mądrze wcześniej napisał Wisełka jest moja a nie Wasza.
Na mecz oczywiście się wybieramy pełnym składem.
No nie mogę się doczekać mądrej odpowiedzi KTO JE..BIE racami we własny podobno ukochany KLUB..
|
I pokażesz siłę solidarności przeciwko 15 może 20 osobom.

I udowodnisz im, że jesteście silni. Brawo
