Cytat:
|
12) wyłączają obowiązek zwrotu konsumentowi uiszczonej zapłaty za świadczenie nie spełnione w całości lub części, jeżeli konsument zrezygnuje z zawarcia umowy lub jej wykonania
|
W tym wypadku chodzi o obowiązek zwrotu uiszczonej kwoty. A w regulaminie nic takiego nie ma. Jest brak możliwości zwrotu karnetu. Nikt nie zastrzegł brak możliwości zwrotu kwoty. "Jeżeli konsument zrezygnuje z zawarcia umowy lub jej wykonania". Nikt tutaj nie zrezygnował z zawarcia umowy, z wykonania też nie - uiściliście kwotę za karnet , a karnet otrzymaliście więc umowa została wykonana.
Cytat:
|
13) przewidują utratę prawa żądania zwrotu świadczenia konsumenta spełnionego wcześniej niż świadczenie kontrahenta, gdy strony wypowiadają, rozwiązują lub odstępują od umowy
|
Tutaj kluczem jest ten fragment - " gdy strony wypowiadają, rozwiązują lub odstępują od umowy". Zapis w regulaminie mówi o braku możliwości wypowiedzenia, rozwiązania, odstąpienia o umowy, więc tym bardziej zwrotu jakiegokolwiek świadczenia.
Podsumowując umowa została zawarta. Ci którzy kupili karnet wykonali swoją cześć - zapłacili za niego. Klub też wykonał - wydał wam karnet. Regulamin mówi o braku możliwości zwrotu, więc oba powyższe punkty nie dają się zastosować w tym wypadku.
Próbować możecie, ale na moje oko sprawa jest z góry przegrana. Mogę się oczywiście mylić.