|
moim zdaniem skwk nie potrzebnie lekcewazy lysego jak frekfencja nie spadnie w innych sektorach niz C to bednarza pozycja w klubie wzrosnie a nie spadnie . dla zarzadu liczy sie kibic z sektorow wzdluz lini bocznych tam gdzie najdrozsze ceny za bilet, straty kibicow z calego C moze zrekompensowac mobilizacja ludzi "anty SKWK " z gw ...
Jesli tak sie staie SKWK dla klubu stanie sie zupelnie zbedna Cupial albo zarzad nie pujdzie na zadne ustepstwa tym samym SKWK przegra i nieodzyska pozaycji
klub wtedy bedzie mial ten wymarzony angielski "teatr"
czarny scenariusz tez jest mozliwy ...
żadne zwycięstwo, nie przychodzi bez ceny
|