|
Przestancie .......ic...
Jestem na Wisle od 20 lat czyli od czasów gdy Jacek B. łysy kutas całował e-Lke na swojej koszulce.
A teraz darzymy do powtorki z rozrywki tzn. zostaniemy w najbliższym czasie klubem policyjnym,bedziemy w pełni wspolpracowac z policja,ktora będzie na stadionie i pod nim i pod sektorem i na sektorze i ....a wszędzie.
Jacku pogubiles się ale ty(ze względu na brak szacunku).
.......ic głupoty to ty umiesz pięknie.
|