Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3674
Stary 19.03.2014, 16:43
palikot napisał(a):Wyświetl post
A co ty zrobiłeś dla Wisły, że masz czelność krytykować innych za swoją pracę paproku?



Jesteś kolejną kopią GrzegorzaTS?
1)Gdzie jest wyrok sądu na to, że SKWK złamało prawo? Albo łagodniej. Gdzie są twoje dowody, że SKWK złamało prawo? Póki co te wszystkie opowieści i wkładanie wszystkich do jednego wora, szukanie związków o fiasku rozmów z SKWK z racami na murawie są zwyczajnymi pomówieniami...
2)Jakie działania SKWK zniweczyły wszystko? Czy SKWK rzucało race? - prosimy o dowód na tą teorię.

3)Nie jestem zwolennikiem tego typu zachowań, ale chyba w tym przypadku warto było, bo chyba dzięki tej akcji potwierdziły się przypuszczenia ciągnące się przez 2 lata rządów Bednarza. Ciągłe kłamstwa i manipulacje prezesa, który swoimi działaniami(takie jak zrywanie ustalonych umów, po czym nastawianie kibiców do siebie antagonizmami, kłamstwa transferowe(słynne kłopoty bogactwa), psucie wizerunku Wisły(ciągłe powtarzanie, o fatalnej kondycji finansowej, i master cel jakim jest dostanie się do ósemki) co wpływa na brak zainteresowania potencjalnymi sponsorami(zobacznie jak to robi pewien klub z Warszawy, z większymi długami niż my), ten gość swoimi decyzjami ciągle działa na szkodę Wisły i jej finansów. Stosuje odpowiedzialność zbiorową. Ja karnetu na Wisłę nie kupie już przez najbliższych parę lat na pewno. Większość kibiców z C również. Ci dla których mecz, to nie tylko piłka chodząca jak po sznurku, tylko emocje adrenalina, doping, zabawa, rywalizacja, pewnie też, bo stracą motywację przychodzić na stadion. Dzięki temu drastycznie spadną przychody z tego tytułu.
Same MINUSY! Jeszcze fajfus mówi, żeby kibice nie przychodzili na stadion już nigdy! To jest skandal nad skandalami.
4)Droga obrana przez SKWK to droga jaką obrała Legia przed 7 laty. Wygrali w tej wojnie i my kibice, którym na WIŚLE zależy najbardziej też wygramy!
5)Chyba nie wiesz jakim narzędziem jest bojkot i do czego on służy. Sorry ale to już wyższa psychologia dla licealistów...
Ty tak naprawdę? Poważnie? Potrzebujesz na papierze potwierdzeń tych teorii?

To właśnie pokazuje, dlaczego Bednarz nie chciał się dogadać z SKWK. Wiesz dlaczego? Bo przypisują sobie wszystkie pozytywne akcje, a jak tylko stanie się coś złego to udają, że to nie oni. To tylko tłumaczy czemu przez ten cały okres czasu nie ma na stronie żadnej wzmianki o racach i stosunku do nich.

Ot po prostu ktoś sobie je rzucil, my nic nie wiemy, my tylko dzieci na sektor szkolny załatwiamy i akcje mikołajkowe. No i te sektorówki, ale tylko te przez które nie ma żadnych problemów. Tylko te. Inne to nie wiemy, ktoś inny.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując