|
Imho Bednarz to najlepszy prezes jakiego mieliśmy za czasów Telefoniki. I jeszcze pracuje w najgorszym momencie.
Pewnie niedługo odejdzie, ale mam nadzieje, że z podniesioną głową po wyprowadzeniu Wisły z dupy w jaką wpadliśmy za czasów opcji holenderskiej.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|