Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3673
Stary 19.03.2014, 16:24
Imho Bednarz to najlepszy prezes jakiego mieliśmy za czasów Telefoniki. I jeszcze pracuje w najgorszym momencie.

Pewnie niedługo odejdzie, ale mam nadzieje, że z podniesioną głową po wyprowadzeniu Wisły z dupy w jaką wpadliśmy za czasów opcji holenderskiej.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując