BigLeb napisał(a):

|
Jasne, SKWK zrobiło więcej niż wszyscy inni razem wzięci przez 108 lat i właściwie powinno się im udzielić dożywotniej kombatanckiej wiślackiej renty. Oraz nadać tytuły szlacheckie i zarezerwować miejsca na Wawelu.No może nie dla wszystkich, tylko dla tych najbardziej kumatych.
|
A co ty zrobiłeś dla Wisły, że masz czelność krytykować innych za swoją pracę paproku?
szorstki napisał(a):

To dlatego mają mieć przyzwolenie na łamanie prawa ? To coś z serii - czy mandat poselski/ złoty medal na olimpiadzie / fucha proboszcza dają przyzwolenie na jazdę po pijaku ? Przecież PRZEWAŻNIE nikomu nic się nie stanie.
Wiele akcji SKWK jest naprawdę potrzebnych ale... ile by ich jeszcze nie było to działania od derbów zniweczyły wszystko.
To jak z beczką miodu i łyżką dziegciu... Warto było ? za tego złotego ? za kilka chwil w dymie ? Za podział kibiców, za policję na stadionie, za prasową nagonkę i medialną beatyfikację Łysego ?
Droga obrana przez SKWK to droga donikąd ( o ile była obrana czy po prostu... tak wyszło).
I jeszcze mam pytanie - jeśli SKWK ogłasza bojkot do skutku to po co to ?
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-do-klubu.html
|
Jesteś kolejną kopią GrzegorzaTS?
1)Gdzie jest wyrok sądu na to, że SKWK złamało prawo? Albo łagodniej. Gdzie są twoje dowody, że SKWK złamało prawo? Póki co te wszystkie opowieści i wkładanie wszystkich do jednego wora, szukanie związków o fiasku rozmów z SKWK z racami na murawie są zwyczajnymi pomówieniami...
2)Jakie działania SKWK zniweczyły wszystko? Czy SKWK rzucało race? - prosimy o dowód na tą teorię.
3)Nie jestem zwolennikiem tego typu zachowań, ale chyba w tym przypadku warto było, bo chyba dzięki tej akcji potwierdziły się przypuszczenia ciągnące się przez 2 lata rządów Bednarza. Ciągłe kłamstwa i manipulacje prezesa, który swoimi działaniami(takie jak zrywanie ustalonych umów, po czym nastawianie kibiców do siebie antagonizmami, kłamstwa transferowe(słynne kłopoty bogactwa), psucie wizerunku Wisły(ciągłe powtarzanie, o fatalnej kondycji finansowej, i master cel jakim jest dostanie się do ósemki) co wpływa na brak zainteresowania potencjalnymi sponsorami(zobacznie jak to robi pewien klub z Warszawy, z większymi długami niż my), ten gość swoimi decyzjami ciągle działa na szkodę Wisły i jej finansów. Stosuje odpowiedzialność zbiorową. Ja karnetu na Wisłę nie kupie już przez najbliższych parę lat na pewno. Większość kibiców z C również. Ci dla których mecz, to nie tylko piłka chodząca jak po sznurku, tylko emocje adrenalina, doping, zabawa, rywalizacja, pewnie też, bo stracą motywację przychodzić na stadion. Dzięki temu drastycznie spadną przychody z tego tytułu. Jak wyglądało C w poprzednich 2 rundach po ostatnim bojkocie na meczu z Górnikiem a jak przed tym meczem? Przypomnij sobie. To jest właśnie zniechęcanie ludzi z przychodzenia na stadion. Gość nie wyciąga wniosków żadnych.
Same MINUSY! Jeszcze fajfus mówi, żeby kibice nie przychodzili na stadion już nigdy! To jest skandal nad skandalami.
4)Droga obrana przez SKWK to droga jaką obrała Legia przed 7 laty. Wygrali w tej wojnie i my kibice, którym na WIŚLE zależy najbardziej też wygramy! Tylko trzeba działać sprawnie!
5)Chyba nie wiesz jakim narzędziem jest bojkot i do czego on służy. Sorry ale to już wyższa psychologia dla licealistów...