Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3669
Stary 19.03.2014, 15:33
funkykoval napisał(a):Wyświetl post
W sumie biorąc pod uwagę bojkot, i fakt że mecz z Zawiszą jest w piątkowy wieczór (powroty do domów dla przyjezdnych) to frekwencja moim zdaniem nie przekroczy 10 tys osób.
Jeżeli Podbeskidzie będzie w piątek albo w poniedziałek to frekwencja może być jeszcze niższa.
Zależy jaka frekwencja czy rzeczywista, czy oficjalna (czyli naciągana przez wliczenie karnetowców, którzy albo dostali zakaz, albo solidaryzują się z Kolegami, którzy zakaz dostali) Rzeczywista będzie do oszacowania przed stadionem i wejściami na sektory oraz w TV.
Niestety w kwestii karnetów SKWK popełniło błąd nie relacjonując bezpośrednio przebiegu negocjacji oraz biorąc udział przed rozpoczęciem rundy w akcji marketingowej Klubu -> nakłaniając do ich zakupu.
Odpowiedz cytując