domin_czyzyny napisał(a):

Życzę Bednarzowi refleksji i dobrych decyzji:
- odwołania psów ze stadionu
- złożenia dymisji
|
popieram. podejrzewam, że zostanie do końca maja maksymalnie do połowy grudnia. I Cupiał, go odsunie jako symboliczne zamknięcie epoki" sprzątania" w klubie