|
W sumie biorąc pod uwagę bojkot, i fakt że mecz z Zawiszą jest w piątkowy wieczór (powroty do domów dla przyjezdnych) to frekwencja moim zdaniem nie przekroczy 10 tys osób.
Jeżeli Podbeskidzie będzie w piątek albo w poniedziałek to frekwencja może być jeszcze niższa.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|