szorstki napisał(a):

To dlatego mają mieć przyzwolenie na łamanie prawa ? To coś z serii - czy mandat poselski/ złoty medal na olimpiadzie / fucha proboszcza dają przyzwolenie na jazdę po pijaku ? Przecież PRZEWAŻNIE nikomu nic się nie stanie.
Wiele akcji SKWK jest naprawdę potrzebnych ale... ile by ich jeszcze nie było to działania od derbów zniweczyły wszystko.
To jak z beczką miodu i łyżką dziegciu... Warto było ? za tego złotego ? za kilka chwil w dymie ? Za podział kibiców, za policję na stadionie, za prasową nagonkę i medialną beatyfikację Łysego ?
Droga obrana przez SKWK to droga donikąd ( o ile była obrana czy po prostu... tak wyszło).
I jeszcze mam pytanie - jeśli SKWK ogłasza bojkot do skutku to po co to ?
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-do-klubu.html
|
czy droga donikąd to się okaże. po to żeby nie siedzieć z POlicyjnymi, którzy mogą szaleć jak ich kumple z Kielc i lepić mandaty i zakazy na lewo i prawo