Wyświetl pojedynczy post
Tasio1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3663
Stary 19.03.2014, 15:15
szorstki napisał(a):Wyświetl post
To dlatego mają mieć przyzwolenie na łamanie prawa ? To coś z serii - czy mandat poselski/ złoty medal na olimpiadzie / fucha proboszcza dają przyzwolenie na jazdę po pijaku ? Przecież PRZEWAŻNIE nikomu nic się nie stanie.

Wiele akcji SKWK jest naprawdę potrzebnych ale... ile by ich jeszcze nie było to działania od derbów zniweczyły wszystko.
To jak z beczką miodu i łyżką dziegciu... Warto było ? za tego złotego ? za kilka chwil w dymie ? Za podział kibiców, za policję na stadionie, za prasową nagonkę i medialną beatyfikację Łysego ?
Droga obrana przez SKWK to droga donikąd ( o ile była obrana czy po prostu... tak wyszło).

I jeszcze mam pytanie - jeśli SKWK ogłasza bojkot do skutku to po co to ?
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-do-klubu.html
czy droga donikąd to się okaże. po to żeby nie siedzieć z POlicyjnymi, którzy mogą szaleć jak ich kumple z Kielc i lepić mandaty i zakazy na lewo i prawo
Czy wygrywasz Czy nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim WISŁA i na dobre i na złe!!!!!
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Nam potrzeba równowagi pomiędzy różnymi typami gracze, muszą być tacy od zapieprzania, tacy od grania, kilku młodych kilku doświadczonych. kilku z Polski kilku z zagranicy.

Odpowiedz cytując