Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3661
Stary 19.03.2014, 15:06
palikot napisał(a):Wyświetl post
Fakty są takie, że ludzie z SKWK dla klubu i dla Wisły, zrobili tyle, że wy wszyscy razem wzięci tutaj piszący przez 300 lat byście nie zrobili.
To dlatego mają mieć przyzwolenie na łamanie prawa ? To coś z serii - czy mandat poselski/ złoty medal na olimpiadzie / fucha proboszcza dają przyzwolenie na jazdę po pijaku ? Przecież PRZEWAŻNIE nikomu nic się nie stanie.

Wiele akcji SKWK jest naprawdę potrzebnych ale... ile by ich jeszcze nie było to działania od derbów zniweczyły wszystko.
To jak z beczką miodu i łyżką dziegciu... Warto było ? za tego złotego ? za kilka chwil w dymie ? Za podział kibiców, za policję na stadionie, za prasową nagonkę i medialną beatyfikację Łysego ?
Droga obrana przez SKWK to droga donikąd ( o ile była obrana czy po prostu... tak wyszło).

I jeszcze mam pytanie - jeśli SKWK ogłasza bojkot do skutku to po co to ?
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-do-klubu.html
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując