BigLeb napisał(a):

|
Jasne, SKWK zrobiło więcej niż wszyscy inni razem wzięci przez 108 lat i właściwie powinno się im udzielić dożywotniej kombatanckiej wiślackiej renty. Oraz nadać tytuły szlacheckie i zarezerwować miejsca na Wawelu.No może nie dla wszystkich, tylko dla tych najbardziej kumatych.
|
nie wiem skąd się urwałeś, ale wracaj tam szybko. Ton Twoich wypowiedzi brzmi tak: "SKWK jest złe, bo jest złe"