palikot napisał(a):

Czyżby teraz znowu rozkminka z serii: "SKWK szkodzi klubowi"? 
Mam dla was prośbę, udowadnianie sobie kto ma "dłuższego" na pewno nie służy poprawie sytuacji.
Fakty są takie, że ludzie z SKWK dla klubu i dla Wisły, zrobili tyle, że wy wszyscy razem wzięci tutaj piszący przez 300 lat byście nie zrobili.
Zasada jest prosta, najpierw zróbcie coś sami, potem oceniajcie pracę innych, bo śmiesznie to się czyta.
|
Jasne, SKWK zrobiło więcej niż wszyscy inni razem wzięci przez 108 lat i właściwie powinno się im udzielić dożywotniej kombatanckiej wiślackiej renty. Oraz nadać tytuły szlacheckie i zarezerwować miejsca na Wawelu.No może nie dla wszystkich, tylko dla tych najbardziej kumatych.