Czyżby teraz znowu rozkminka z serii: "SKWK szkodzi klubowi"?

Mam dla was prośbę, udowadnianie sobie kto ma "dłuższego" na pewno nie służy poprawie sytuacji.
Fakty są takie, że ludzie z SKWK dla klubu i dla Wisły, zrobili tyle, że wy wszyscy razem wzięci tutaj piszący przez 300 lat byście nie zrobili.
Zasada jest prosta, najpierw zróbcie coś sami, potem oceniajcie pracę innych, bo śmiesznie to się czyta.