Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2030
Stary 19.03.2014, 14:22
KrzychooR napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego przeciwnik czuje strach przed odważniejszym graniem? Przypomnę że w zeszłym sezonie u siebie przegraliśmy dokładnie tyle samo razy co na wyjeździe...
Zeszły sezon był specyficzny. Zasada jest prosta... choć jak pokazał mecz z Ruchem własne ściany same meczu nie wygrają.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując