KrzychooR napisał(a):

|
A dlaczego przeciwnik czuje strach przed odważniejszym graniem? Przypomnę że w zeszłym sezonie u siebie przegraliśmy dokładnie tyle samo razy co na wyjeździe...
|
Zeszły sezon był specyficzny. Zasada jest prosta... choć jak pokazał mecz z Ruchem własne ściany same meczu nie wygrają.