Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#336
Stary 19.03.2014, 14:10
Wydaje mi się że wybór silniejszego sprzymierzeńca to jest logiczne zachowanie.

To tak jakby Saddam się skumał z Kubą przeciwko USA - co najwyżej mogliby bąka puścić
W innym wątku jest rozmowa "czy można było uniknąć 2-krotnego zaorania naszego państwa. Mając do wyboru Ruskich i Adolfa to ja ich rozumiem.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując