Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3655
Stary 19.03.2014, 14:10
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Jakiego ty samookreślenia oczekujesz? SKWK to organizacja, która za wszelką cenę chce zachować kibicowski ruch w takiej formule w jakiej istnieje on na R22 od 30 lat. Nikt nie będzie potępiał rac, wulgaryzmów, czy nawet awantur. Od tego masz GW, TVN i wojewodów, nikt nie będzie dołączał do chóru tych, dla których zorganizowany ruch kibicowski to wróg numer 1.

Wytłumaczcie mi tylko jedno. Jak to jest z tą atmosferą nienawiści, że tu na forum są lamenty a na derby przychodzi 30 000 ludzi? Nagle dla widowiska sportowego przychodzi 2x więcej osób, bo przyjeżdża zespół z dolnej połówki tabeli? I to jeszcze mając w pamięci ostatnie derby z awanturami na trybunach i bluzgami, tak grubymi, jakich na R22 nigdy nie słyszano. I odwrotnie, kiedy z trybun znika młyn, to frekwencja spada dodatkowo o kilka tysięcy osób na pozostałych trybunach.

Wyjaśnienie jest proste.To forum jest niereprezentatywne i nijak ma się do stadionu. Poziom polskiej piłki jest tak chujowy, że ratuje go tylko atmosfera, nawet ta z bluzgami i racami w sektorze gości.
Widocznie SKWK również nie jest reprezentatywne dla stadionu, skoro ze zbiórek do puszek wpływy są na tyle małe, iż powstał pomysł dodatkowego samo opodatkowania. Ewentualnie działalność jest zbyt mało transparentna.
Odpowiedz cytując