SkMk napisał(a):

Jakiego ty samookreślenia oczekujesz? SKWK to organizacja, która za wszelką cenę chce zachować kibicowski ruch w takiej formule w jakiej istnieje on na R22 od 30 lat. Nikt nie będzie potępiał rac, wulgaryzmów, czy nawet awantur. Od tego masz GW, TVN i wojewodów, nikt nie będzie dołączał do chóru tych, dla których zorganizowany ruch kibicowski to wróg numer 1.
Wytłumaczcie mi tylko jedno. Jak to jest z tą atmosferą nienawiści, że tu na forum są lamenty a na derby przychodzi 30 000 ludzi? Nagle dla widowiska sportowego przychodzi 2x więcej osób, bo przyjeżdża zespół z dolnej połówki tabeli? I to jeszcze mając w pamięci ostatnie derby z awanturami na trybunach i bluzgami, tak grubymi, jakich na R22 nigdy nie słyszano. I odwrotnie, kiedy z trybun znika młyn, to frekwencja spada dodatkowo o kilka tysięcy osób na pozostałych trybunach.
Wyjaśnienie jest proste.To forum jest niereprezentatywne i nijak ma się do stadionu. Poziom polskiej piłki jest tak chujowy, że ratuje go tylko atmosfera, nawet ta z bluzgami i racami w sektorze gości.
|
Widocznie SKWK również nie jest reprezentatywne dla stadionu, skoro ze zbiórek do puszek wpływy są na tyle małe, iż powstał pomysł dodatkowego samo opodatkowania. Ewentualnie działalność jest zbyt mało transparentna.