Tasio1906 napisał(a):

|
SKWK miało silne argumenty. Wiele udanych akcji charytatywnych i marketingowych, względnie najspokojniejszą rundę od lat (tylko incydent z meczu z Piastem Gliwice), i co najważniejsze pomysł na dalsze promowanie klubu. Oprawy w meczach z Legią, czy Cracovią stanowiły sporą reklamę klubu. Tylko nie pisz mi, że oprawa sąsiadką była antysemicka...
|
O ile oprawy z Legią były świetne - obie zeszłoroczne, o tyle "reklama dla klubu" w postaci haseł PDW i AJ - no po prostu zajebista.
