Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3648
Stary 19.03.2014, 13:55
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Ale zaraz co negocjować Powstanie Muzeum Wisły, budowę pomnika Henryka Reymana, wsparcie marketingowe Klubu Co tu jest do negocjacji Jeżeli z tego waszego najmity jest taki znakomity menadżer to powinien zdawać sobie sprawę z tego, że jest tutaj mowa o samych korzyściach dla Klubu! Muzeum samo na siebie z pewnością zarobi, mało tego przy dobrym zarządzaniu to będzie dochodowy interes -> przynoszący dla Klubu profity. Pomnik Reymana, ktokolwiek ma Wisłę w sercu zdaje sobie sprawę z tego, że powinien powstać pomnik Naszej Legendy miast tego klocka, który stoi. O pomoc we wsparciu marketingu Klubowego sam łysy powinien zabiegać.
Tak więc gdyby był on tak znakomitym menadżerem powinien przyjąć powyższe propozycje z pocałowaniem ręki oferenta, a nie stawiać jakieś warunki do tego jeszcze korygując je w trakcie negocjacji, aż do momentu, w którym nikt normalny nie był ich w stanie zaakceptować.
Może za dużo grzybów w jednym barszczu, może cele trzeba stawiać sobie kolejno.Uda się z Pomnikiem działamy na rzecz Muzeum. To są dylematy negocjujących. Ale przecież muszą współistnieć razem z klubem przez bliżej niesprecyzowaną przyszłość. Nie wolno zatrzaskiwać drzwi, bo kto i co na tym zyskuje?
Odpowiedz cytując