Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3647
Stary 19.03.2014, 13:42
Ale zaraz co negocjować Powstanie Muzeum Wisły, budowę pomnika Henryka Reymana, wsparcie marketingowe Klubu Co tu jest do negocjacji Jeżeli z tego waszego najmity jest taki znakomity menadżer to powinien zdawać sobie sprawę z tego, że jest tutaj mowa o samych korzyściach dla Klubu! Muzeum samo na siebie z pewnością zarobi, mało tego przy dobrym zarządzaniu to będzie dochodowy interes -> przynoszący dla Klubu profity. Pomnik Reymana, ktokolwiek ma Wisłę w sercu zdaje sobie sprawę z tego, że powinien powstać pomnik Naszej Legendy miast tego klocka, który stoi. O pomoc we wsparciu marketingu Klubowego sam łysy powinien zabiegać.
Tak więc gdyby był on tak znakomitym menadżerem powinien przyjąć powyższe propozycje z pocałowaniem ręki oferenta, a nie stawiać jakieś warunki do tego jeszcze korygując je w trakcie negocjacji, aż do momentu, w którym nikt normalny nie był ich w stanie zaakceptować.
Odpowiedz cytując