Tasio1906 napisał(a):

działania Bednarza masz w drugim linku 
Sposób rozstań z Kosą, Sobolem, Małym, Wilkiem, Stolarskim, Genkovem itd
|
Co ma Bednarz do tego, że Wisła kasy nie miała na bieżące wypłaty i Wilk oraz Genkov powiedzieli, że grać tutaj nie będą? Wykorzystali okazję, odeszli za darmo i koniec. Małecki ze Stolarskim sami odeszli. Ten 2 mamiony wizją gry w 1 składzie wpierw Legii, a później Lechii. Małecki zaś teraz umiera za Pogoń.