Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#333
Stary 19.03.2014, 13:15
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Wracając jeszcze do prorosyjskości polskiej prawicy to nie jest to wyjątek w naszym regionie. RN i podobne stawiając na sztandarach "wszystko lepsze niż eurokołchoz" dobrowolnie wpisywały w trend wschodni, może nie tak silny jak w innych krajach, ale jednak widoczny.
Ot i meritum sprawy. Dla was Polska moze byc tylko wasalem (wschodu badz zachodu). Nie dopuszczacie do wiadomosci ze Polska moze byc niezalezna i silna. Ze mozna zrobic cos takiego jak Orban chociazby, uniezaleznic sie od wpedzania sie w spirale autodestrukcji ue i czerpac korzysci ze sporu mocarstw (Niemcy, USA, Rosja). Nie, kolonialny sierzant nie pojmie ze mozna chciec byc wolnym i niezaleznym.
Odpowiedz cytując