Lukasz napisał(a):

To dane z ilości sprzedanych karnetów, łacznie z tymi na C, których jacek nie wpuscił na stadion. Było więc grubo poniżej 10 lub nawet 9 tysięcy.
Lukasz napisał(a):

A co do 'nowych kibiców na Wiśle' to w trosce o dobro klubu, jak będzie trzeba kupie karnet, mimo że nie będę chodził. Na 170 zł na pól roku mnie stać, szarpnę się i zaoszczędzę, zwłaszcza że głównym kosztem dla mnie są dojazdy a nie sam bilet. Kupię choćby tylko po to by nie solidaryzować się z pewną nieporadną negocjacyjnie grupą która mając kontakty w klubie, i wszelkie środki do tego by zadbać o swoje interesy spaprała dialog i dotychczasowy pozytywny dorobek rundy na własne życzenie. Grupy która nafochała się o kasę a teraz nawołuje do wojny prosząc o wsparcie - mnie w tej grupie wspierającej nie będzie. Jeśli oznaczać będzie to konieczność pójścia na piątkowy mecz - pójdę. Kto nabałaganił ten niech sprząta, w końcu jesteśmy dorośli.
Edit:
Na 90% idę, dzięki Wam, normalnie nie poszedłbym. Akurat będę w Krakowie, także .... A na pbb nie idę - nie ma co popadać ze skrajności w skrajność. W końcu jest dobro nadrzędne - klub. Może ktoś zmądrzeje i się opamięta i wyciągnie wnioski. Wisz jak jest ... Bogu świeczka, a diabłu ogarek
|
Idź.