Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2028
Stary 19.03.2014, 11:42
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Może i chaos, ale w tym chaosie widać było, że na boisku jeden drugiemu stara się pomagać i to jest istota. Teraz poczynań drużyny też trudno nie nazwać chaosem. Ale jest kolektyw dlatego są wyniki, ten kolektyw zaczął budować Kula. Gdybyśmy mieli styl, jakąś formę standardowego rozegrania zamknięcia przeciwnika, pewnego utrzymania sie przy piłce to na wyjazdach też byłyby wyniki. A tak wyniki mamy u siebie gdzie rolę tego schematu przejmuje strach przeciwnika przed odważniejszym graniem.
A dlaczego przeciwnik czuje strach przed odważniejszym graniem? Przypomnę że w zeszłym sezonie u siebie przegraliśmy dokładnie tyle samo razy co na wyjeździe...
Odpowiedz cytując