Kurz napisał(a):

|
Wisła zeszła na drugi plan.Trzymam kciuki za Bednarza. Nie dlatego, że go lubię. Nie dlatego, że ma rację. Nie dlatego, że działa mądrze. W sytuacji, gdy kibice chcą być czymś więcej niż kibicami, chcą czegoś więcej niż kibicowania i stosują najróżniejsze, niezgodne z prawem, formy nacisku, żeby to osiągnąć, ugięcie się będzie pożywką dla tej patologii. Kiedyś trzeba to skończyć. Najlepiej tu i teraz.
|
Zalatwisz mi to samo co sam bierzesz
