Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3623
Stary 19.03.2014, 11:31
borys napisał(a):Wyświetl post
Teraz powiedzcie mi gdzie w tym wszystkim jest Wisła, bo jakoś nie widze?
Wisła zeszła na drugi plan.Trzymam kciuki za Bednarza. Nie dlatego, że go lubię. Nie dlatego, że ma rację. Nie dlatego, że działa mądrze. W sytuacji, gdy kibice chcą być czymś więcej niż kibicami, chcą czegoś więcej niż kibicowania i stosują najróżniejsze, niezgodne z prawem, formy nacisku, żeby to osiągnąć, ugięcie się będzie pożywką dla tej patologii. Kiedyś trzeba to skończyć. Najlepiej tu i teraz.
Odpowiedz cytując