Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3614
Stary 19.03.2014, 10:58
Z tego wynika, ze on idzie tylko Bednarzowie d.pę ratować . Z PBB nie idzie bo to już byłaby skrajność , ha, ha, ha. Ludzie z takimi własnie tutaj dyskutujecie i wyciągacie jakies błędne wnioski o podziale kibiców. To tylko kosmici jak ten co na 90 % są za Bednarzem. Ja czekam jeszcze na wyjazd tych wiernych kosmitów do Lubina.
Odpowiedz cytując