borys napisał(a):

|
Dla mnie wybor miedzy SKWK a Bednarzem jest jak wybor miedzy dzuma a malaria. Nikt nie mysli o klubie.
|
Tak tylko to taki "catch 22". Jedyne co mozesz to zrobic to pojsc/nie pojsc na mecz. Idac wspierasz bednarza - nie idac SKWK.
Lukasz napisał(a):

197. Cracovia Cracovia 10. kolejka, Pogoń Szczecin 110
