MatMario napisał(a):

Ten mecz będzie dla niego decydującym pod względem wiarygodności więc rzucą wszystkie ręce na pokład.
Ale pbb to będzie prawdziwy papierek lakmusowy na temat tego komu się chce.
|
Nie sądzę aby mecz z Zawiszą był wiarygodny dla tego jak będzie w następnych meczach wygladać frekwencja. Myślę, ze wiecej ludzi jak na Ruchu nie bedzie, a przypuszczam, ze znacznie mniej. Natomiast trzeba obserwować ilość widzów na trybunach a nie to co poda bednarz w oficjalnym komunikacie, bo zapewne wliczy w to karneciarzy, którzy na mecz nie przyjdą (np. ja i moi koledzy).
Nawet mecz PBB nie będzie jeszcze papierkiem lakmusowym. Takim papierkiem będzie dopiero nowy sezon. część ludzi, która nie popiera tej kreatury a ma wykupiony karnet przyjdzie tylko dlatego, ze wydała na niego pieniądze i wg. swojego myślenia dochodzi na niego do końca.