Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2027
Stary 19.03.2014, 10:44
Może i chaos, ale w tym chaosie widać było, że na boisku jeden drugiemu stara się pomagać i to jest istota. Teraz poczynań drużyny też trudno nie nazwać chaosem. Ale jest kolektyw dlatego są wyniki, ten kolektyw zaczął budować Kula. Gdybyśmy mieli styl, jakąś formę standardowego rozegrania zamknięcia przeciwnika, pewnego utrzymania sie przy piłce to na wyjazdach też byłyby wyniki. A tak wyniki mamy u siebie gdzie rolę tego schematu przejmuje strach przeciwnika przed odważniejszym graniem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując